Životní náklady se zvyšují a roste také počet lidí, kteří nezvládají splácet půjčky

Asi se shodneme na faktu, že životní náklady příliš neklesají. Opak je pravdou, protože spíše z rodinného rozpočtu musíte ukrajovat čím dále větší částku. Zdražují se potraviny, energie i náklady na bydlení. Pro některé rodiny bývá dost velkým problémem, když se jim v domácnosti něco pokazí – třeba pračka či lednička. Nemají totiž našetřené peníze pro strýčka Příhodu. Jak lze rozumně takovou nepříjemnou situaci vyřešit?

Srovnání půjček a úvěrů na internetu 

Krátkodobý nedostatek financí například na zakoupení elektrospotřebiče pro domácnost lze překlenout pomocí půjčky nebo úvěru. V tomto případě však je nutné mít v patrnosti schopnost splácet, aby si člověk nevzal na svoje bedra více, než zvládne. Pomocí srovnání půjček pak můžete zjistit, která bude pro vás nejvýhodnější z hlediska jejich podmínek.

I nebankovní půjčky pomáhají řešit nedostatek financí

Pro půjčku není nutné jít pouze do banky, protože půjčky poskytují i nebankovní instituce, jejichž podmínky mohou být dokonce i mnohem výhodnější než ty, co by vám nabídli v bance. Nebankovní půjčky mívají přehlednou smlouvu se srozumitelnými informacemi. Online půjčka ihned o víkendu od nebankovní instituce může být pro vás zajímavá v případě, že už máte záznam v registru dlužníků, a je proto více než jisté, že půjčku od banky byste nezískali. Přes NavigatorUveru.cz si lze půjčku jednoduše spočítat, takže hned víte, na čem s ní budete. 

Jednoduché revolvingové a spotřebitelské úvěry

Cofidis klientská zóna nabízí pohodlný přehled o poskytnuté půjčce na webových stránkách. Cofidis půjčuje peníze v České republice už od roku 2004 a mezi jejími klienty se o ní hovoří jako o transparentní firmě s jednoduchými produkty. Specializuje se převážně na revolvingové a spotřebitelské úvěry, které lidem pomáhají překlenout nedostatek financí.

Sdílet článek