Tipy na vánoční dárky? Investujte do sportovního vybavení

Štědrý den se nezadržitelně blíží, skoro jako lavina, byť to venku zatím na žádnou chumelenici nevypadá. I přesto už v obchodech hraje sváteční hudba, blikají světýlka a zdobí se stromečky. Nenechávejte letos dárky na poslední chvíli a začněte nakupovat právě teď online, z pohodlí domova. Díky tomu se vyhnete nepříjemným tlačenicím a hodinám stráveným v obchodě a zároveň ušetříte! A pokud dáváte přednost kvalitě, pak je pro vás sportovní nabídka Bauer jako malovaná!

Pro hráče i brankáře

Značka Bauer drží svou lídrovskou pozici mezi ostatními sportovními značkami. Vlajkovou loď tvoří brusle na led či inline, které patří do světové špičkové úrovně. Dokonalá souhra materiálů, vysoce kvalitní zpracování a funkčnost dohromady tvoří unikátní produkt pod taktovkou kanadské značky Bauer. V Česku je dostupná díky distribuci přes ověřené obchodní partnery, proto i u nás aktuálně můžete koupit dokonale padnoucí výstroj, hokejové hole, chrániče, bundy a dresy i další, vysoce profesionální, sportovní oblečení a doplňky.

Historická ikona

Již historicky se osvědčila kvalita značky Bauer. Významný mezník vytvořila firma tím, že jako první přichytila čepele bruslí ke klasickým botám, a způsobila tak naprostou revoluci v obutí na ledovou plochu. Od té doby prošel vývoj mnoha významnými technologickými změnami v postupu výroby i kvalitě materiálů a řadí se mezi skvosty. Bauer denně oblékají a obouvají profesionální hráči i zapálení amatéři, pro něž je klíčový komfort a funkčnost. Pokud hledáte skvělý dárek pod vánoční stromek, potěší vašeho malého hokejistu hokejka. Bauer hokejky disponují zesílenou spodní částí a lze je koupit podle zkušeností hráče, výšky, stylu hry i způsobu úchopu. Originální potisk dělá z hokejky nejen nepostradatelnou součást výbavy, ale též vkusný a značkový doplněk.

Sdílet článek