Dotace EU podpoří i vaše podnikání

Zajímají vás dotace EU? Chcete využít dotace jako podnikatel či jako obec? Obraťte se na společnost ALNIO Group s.r.o, která poskytuje komplexní dotační služby a také dotační poradenství. Dotace EU je možné využít pro obce, zemědělce, podnikatele, na biomasu, agroturistiku a také životní prostředí. Dotačních programů je v nabídce více než dost. Využijte dotace EU co nejdříve, protože evropské fondy, které v současnosti představují programové období, v roce 2013 končí. Nyní máte jedinečnou a neopakovatelnou příležitost, a tak ji rozhodně nezmeškejte.

Dotace pro začínající podnikatele

Podnikání se rozjíždí těžko, zejména při nedostatku finančních prostředků. Jestliže zakládáte mikropodnik či podnikáte na venkově, v drobných řemeslech či nabízíte služby v hospodářství, můžete získat dotace pro začínající podnikatele. Tyto dotace by měly sloužit pro založení či rozvoj mikropodniku a malých podnikatelů. Jestliže nesplníte podmínky pro dotace pro začínající podnikatele, můžete se zaměřit na jiný dotační program, např. pro zemědělce, cestovní ruch či životní prostředí. Evropská unie vám může pomoct.

Dotace cestovní ruch pro malé obce

Malé obce s maximálním počtem 2 000 obyvatel mohou zažádat zase o dotace cestovní ruch. V rámci těchto dotací je možné rozvíjet agroturistiku, vybudovat ubytovací a rekreační prostory. Dotace cestovní ruch jsou rozděleny na dva hlavní programy: dotace na stezky a dotace na ubytování a sport. Malé obce tak mohou rozšířit či vybudovat vinařské, pěší či naučné stezky. Také je možné využít dotace cestovní ruch na vybudování lyžařských tras, malokapacitní ubytovací zařízení či jiné rekreační objekty, které budou sloužit k rozvoji cestovního ruchu v malé obci.

Sdílet článek