Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce je definována také jako impotence či problémy s erekcí. Erektilní dysfunkce je často provázena výrazy, jako „nepostavil se mu“, „je impotent“ a podobně. Ale toto onemocnění je definováno z lékařského hlediska mnohem složitěji. Jedná se o neschopnost dosažení a udržení dostatečně dlouho erekce, která vede k provedení sexuálního styku. Erektilní dysfunkce se projevuje zejména se zvyšujícím se věkem muže. Dle průzkumů, které prováděla agentura STEM/MARK trpí v České republice určitým stupněm erektilní dysfunkce až 54 % mužů ve věku 35 – 65 let.

Porucha erekce jde léčit

Porucha erekce ale jde léčit, a tak se nemusíte bát, že by se čtyřicítkou skončil i sexuální život. Porucha erekce je způsobena mnoha faktory. U některých mužů má na erekci negativní vliv dlouhodobý stres, u někoho zase špatná životospráva. Je důležité nejprve zjistit původce poruchy erekce, a pak začít s léčbou. Ale léky vám může předepsat jednak lékař, jednak jsou dostupné i volně v lékárnách. Porucha erekce může být vyřešena i doplňkem stravy, jehož cílem je zlepšení erekce. Velké oblíbenosti se těší například Erectan, doplněk stravy, jehož cílem je odstranění všech poruch erekce.

Zlepšení erekce pomocí Erectanu

Hledáte vhodný způsob zlepšení erekce? Vyzkoušejte Erectan. Jedná se o doplněk stravy, který užíváte buď dlouhodobě, nebo krátkodobě těsně před sexuálním stykem. Pokud budete užívat Erectan dlouhodobě, můžete se těšit na výsledky zlepšení erekce již po několika týdnech. Nebudete potřebovat ani lékařskou pomoc, ale se vším si poradíte sami. Zlepšení erekce vás potěší a budete si užívat kvalitního sexu. Ani vaše partnerka už nezažije zklamání.

Sdílet článek