Jak poptat plastová okna?

Plastovým oknům, které se pyšní řadou výhod, podléhá stále více majitelů nemovitostí. Společnost ARTOKNA s.r.o. je významným dodavatelem plastových oken na českém trhu. Poskytuje rychlé a spolehlivé služby. Nákupní proces – objednáním počínaje a montáží konče – je naprosto snadný.

1. Vyplníte poptávkový formulář

Plastová okna si objednáte přímo na webových stránkách firmy na www.artokna.cz. Vyplníte poptávkový formulář, který vyžaduje vedle kontaktních údajů také vymezení objednávky. Zvolíte typ okna, jeho rozměr a informaci o tom, zda požadujete kromě montáže oken i další služby (demontáž stávajících oken, montáž parapetů, montáž žaluzií apod.).

2. Vyčkáte na zpětnou vazbu od zástupce firmy

Do 24 hodin po zaslání vyplněného poptávkového formuláře se vám ozve obchodní zástupce společnosti. Podrobněji s vámi projde všechny údaje uvedené v objednávce, aby byla výroba plastových oken provedena dle vašich požadavků. Nebude-li vám něco jasné, rád vám obchodní zástupce poradí a nejasnosti vysvětlí. Po ujasnění všech detailů vám bude zaslána cenová kalkulace.

3. Dodávka a montáž plastových oken

Pokud vám bude vyhovovat cenový návrh, dojde k realizaci celé zakázky. Firma dodává a montuje plastová okna v předem dohodnutém termínu. Zajistí nejen dopravu plastových oken, ale také jejich úplnou montáž.

plastova-okna-22a-zdiby

 

Proč plastová okna?

Firma ARTOKNA s.r.o. má ve své nabídce nejlevnější plastová okna, která se pyšní moderním designem a krásným dekorem. Kromě atraktivního vzhledu vás nadchnou i vlastnosti plastových oken, jichž je hned celá řada.

Plastová okna jsou charakteristická snadnou údržbou. Mají dlouhou životnost, která je v řádech desítek let. Další předností jsou perfektní tepelně-izolační vlastnosti. Díky této skutečnosti se vám sníží náklady na vytápění.

Sami se můžete přesvědčit o tom, že nákup nových plastových oken je rychlý a pohodlný. Stačí navštívit webové stránky společnosti ARTOKNA s.r.o.

Sdílet článek