Kalibry a měřidla v rukou profesionálů

Odvětví strojírenství si žádá přesnost a preciznost odvedené práce. V této oblasti se neobejdete bez profesionálních měřidel a nástrojů. Bohatý sortiment produktů nezbytných pro kovoobrábění za příjemné ceny naleznete u společnosti Michovský-Tools na webových stránkách www.nastroje.cz.

Kalibry zaručí maximální přesnost

Různá odvětví strojírenství a průmyslu spoléhají na přesnost kalibrů a měřidel. Díky porovnávacím měřidlům objevíte sebemenší úchylku vnitřního i vnějšího tvaru. Kalibry porovnávají rozměry a nabízejí tak bleskovou kontrolu výrobku.Podívejte se na pestrou paletu kontrolních závitových kalibrů, které přijdou na neodpovídající tvar i velikost profilu a také odhalí vadný závit. V katalogu najdete i jednostranné i oboustranné válečkové kalibry.

Profesionální měřidla za skvělé ceny!

Dílenská kontrolní měřidla jsou klíčovou součásti všech průmyslových oblastí. Navštivte internetové stránky firmy, kde naleznete mikrometrická měřidla, výškoměry, posuvná měřítka, digitální číselníkové úchylkoměry a posuvné hloubkoměry. Všechny nabízené produkty jsou skladem a rychle dodány. Kdykoliv si nebudete vědět rady, obraťte se na zákaznický servis firmy. Zkušení pracovníci poradí a vy zvládnete svou práci vykonat v požadovaném termínu. Měření představuje klíčovou část všech etap výroby, proto si opatřete měřidla se známkou kvality.

Frézy, závitníky i vrtáky na jednom místě

Žádná profesionální dílna anebo provoz nemá šanci bez výrobků pro soustružení, závitování, vrtání či frézování. Zaměřte se na velký sortiment fréz na kov a nástrojů na upínání. Soustřeďte se také na vrtáky a závitníky. Nástroje na soustružení, nožové držáky, destičky a upichovací držáky, vám usnadní práci. Oslovte Michalovský Tools, firmu s 20-letými zkušenostmi a užívejte si ve své dílně profesionální sortiment nástrojů od ověřených dodavatelů.

Sdílet článek