Komfortní ubytování pro skupiny v Praze

Léto a prázdniny jsou skvělým obdobím pro poznávání naší země. Česká republika je plná úžasných míst. Města mají bohatou historii, noblesní a cennou architekturu. Ne nadarmo se Praze říká srdce Evropy. V každém ročním období má Praha své kouzlo. Udělejte si výlet s přáteli a staňte se aspoň nakrátko součástí letních pražských radovánek.

I když jsou romantické výlet ve dvou hezkým a intimním zážitkem, každému z nás v paměti utkví spíš školní výlety, zájezdy nebo akce podniknuté v partě. Proč? Prostě je to větší legrace! Ubytování pro skupiny Praha vás a vaše přátelé navíc bez problému ubytuje i ve větším počtu.

Za kulturou i za vzděláním

Ať už navštívíte metropoli z jakýchkoli důvodů, vždy je nutné vybrat to pravé a cenově dostupné ubytování s příjemným a čistým prostředím. Samozřejmě je důležité i strategické místo hotelu, které ovlivňuje cenu a zjednodušuje pohyb po městě. Ubytování pro školy Praha zajistí hladký průběh školních zájezdů. V rušném velkoměstě nabízí i možnost parkování pro autobusy. Za stejně výhodných podmínek ubytuje i velké skupiny. Pokud jste členové nějakého klubu nebo spolku, neváhejte a zorganizujte pro vaše známé poznávací zájezd s nabitým programem. Penzion Praha-5 vám pomůže k jeho realizaci.

Individuální přístup

Kapacita hotelu je více než sto osob. Pokoje jsou všech druhů i kategorií. Penzion Praha nabízí noclehy v hostelu s přistýlkami i klasické hotelové pokoje penzionového typu. Cenová relace je určena typem pokoje, ale i počtem ubytované skupiny. Nabídka je tedy vypracována individuálně na míru vaším potřebám. Po předchozí domluvě lze zajistit nejen parkování vozidel, ale i polopenzi. Salonek v hotelové restauraci nebo zahrádku je možné rezervovat a využívat k setkávání skupiny během dne i při večeři. V případě nájezdů a odjezdů mimo stanovenou hodinu vám bezplatně uloží zavazadla a vy se mezitím můžete kochat malebnou Prahou.

Sdílet článek