Sprechen Sie deutsch? Nein? Kein Problem für uns!

Rozuměli jste našemu titulku? Ať už je odpověď kladná, nebo záporná, možná vás láká zapojit se do kurzů němčiny. Proč je fajn vládnout takovému jazyku, jako je němčina? To je přece jednoduché. Půlka našich sousedních států mluví německy, není to tedy škoda, že si s těmito našimi sousedy neřeknete při návštěvě jejich země ani půl slova? 

Nemůžete s nimi sdílet vaše nadšení pro jejich krásné hory a jezera, nemůžete si povzdechnout nad výborným schnitzlem, co jste právě snědli v restauraci a už vůbec s nimi nemůžete sdílet jejich, ale ani naši kulturu. No a o čem by ten život jinak byl, než poznávat nové lidi a jejich zvyky a tradice? 

To všechno mohou být pro vás důvody, proč se tento semestr zapsat do kurzů němčiny. Chcete o nich vědět více? Tak čtěte dále tento článek!

Začínáme s kurzem němčiny

Nejste si jistí, jaký kurz je pro vás vhodný a celkově začátek vašeho rozhodnutí učit se nový jazyk provází mnoho nejistot a otázek? Jako první je důležité vyplnit si na internetu rozřazovací test, pomocí něhož zjistíte, jakou úroveň kurzu byste si měli vybrat. 

Zároveň si poté můžete vybrat, zda preferujete výuku ve skupině s dalšími žáky nebo upřednostníte intenzivní individuální kurz, kde se lektor bude věnovat jen a pouze vám. Důležitá je také lokace jazykové školy (pokud se nerozhodnete studovat online, což vřele doporučujeme, ale o tom zase jindy).

První lekce na zkoušku?

Pokud si stále nejste jisti, zda jste si kurz němčiny vybrali správně, dobré jazykové školy nabízejí ukázkovou hodinu zdarma. Neváhejte a napište si o ni a budete si moci v průběhu prvních 60 nebo 90 minut osahat pracovní nasazení a způsob výuky.

deutsch

V průběhu první hodiny vám také ukážeme naše prostory, seznámíte se s vaším budoucím lektorem a společně se domluvíte, jaké jsou vaše cíle a požadavky. Placení kurzu pak probíhá odděleně za semestry, anebo můžete zaplatit každý semestr zvlášť. Tím si ale dáváte možnost v pololetí kurz ukončit, nebyla by to škoda? Pojďte do toho rovnou na celý rok!

Na závěr je nutné si říct něco o našich a vašich cílech…

Naše kurzy německého jazyka jsou uzpůsobeny tak, aby si student za jeden rok zlepšil své jazykové dovednosti o jednu jazykovou úroveň. To se týká jak psaného, tak i mluveného projevu. Na závěr můžete své snažení prokázat složením Státní jazykové zkoušky B2 či C1 nebo školní zkouškou B1. Takový certifikát vypadá hodně dobře v životopise a otevírá dveře dokořán novým mezinárodním možnostem. No nezní to parádně? 

Jazykové školy PELICAN

Pokud si s něčím stále nevíte rady, nevadí. I když jsme se v tomto článku snažili předat veškeré informace, stále jsme tu pro vás i fyzicky. Do Jazykové školy PELICAN můžete vždy zavolat, napsat e-mail nebo se stavit přímo do kanceláře. Tak pojďte do toho!

Sdílet článek