Dovolená ve Slovinsku se skvělým lyžováním

Vydejte se do zasněžené krajiny v Alpách, kde si okamžitě ověříte, proč patří Slovinsko 2019 lyžování k nejoblíbenějším zimním aktivitám. Zavítat sem mohou velmi zkušení lyžaři, ale také naprostí nováčkové, nikdo nebude litovat.

Zimní sport číslo jedna

Pakliže se podle plánu ocitnete na úpatí Julských Alp, jistě vás okouzlí nádherná příroda, která obklopuje velmi populární ski středisko s velkými hotely. 2019 lyžování Slovinsko se stane ideálním místem pro rodiny s dětmi, ale také pro zkušené znalce sjezdových tratí. Nenáročné sjezdy nechte začátečníkům a dětem. Pokročilí se mohou podívat na tratě, kde se každý rok pořádají světové soutěže. Určitě vám v paměti utkvěl Světový pohár mužů ve slalomu a obřím slalomu v Podkorenu. Již několik sportovců překonalo světový rekord na zdejším mamutím můstku. Lyžování ve Slovinsku vám přinese obrovskou radost, protože si rozhodně nebudete stěžovat na málo sněhových srážek, když sem zavítáte od Vánoc do konce března.

Sportování a odpočinek v jednom balíčku

Stačí otevřít dveře od vašeho dovolenkového ubytování a zjistíte, že jste získali za jednu cenu dostatek možností si zasportovat, ale také si pořádně odpočinout jinak než ležením na posteli. Hotel Kranjska Gora vám připravil pokoje s krásnými výhledy na okolí. K plusům patří krátká vzdálenost od sjezdovky a od centra městečka. Svůj volný čas věnujte třeba cvičení ve fitness centru, opalování v soláriu, relaxaci ve wellness centru, sauně apod. Rozhodně nevynechte místní speciality, Kranjska Gora hotel vám svým jídelníčkem určitě zvýší chuť na dobroty, které jste dosud neokusili. Nechybí tradiční polévky, štrúdly, jelita a klobásy. Lyžování Slovinsko potěší i zájemce o absolvování desítek kilometrů běžkařských tratí, které se pravidelně upravují. Nehodláte opustit vaše zvířecí kamarády? Vezměte je na hotel, kde je ubytují za poplatek.

Sdílet článek