Party stany baví, ať je teplo, nebo mrazí

Stále více lidí oslovují moderní trendy, díky nimž dochází k nové, propracovanější reklamě a prezentaci produktu či služby. Party stany jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí přitáhnout pozornost ostatních, získat nové klienty, ukázat, že jdou správnou, přátelskou cestou a nebojí se předvést v odlišném světle než konkurence. Takový stan jste určitě už viděli, třeba na různých sportovních akcích, protože slouží nejen k reprezentaci společnosti, ale též chrání před ostrým sluníčkem a větrem. Party stany ale najdou využití rovněž v zimním období, potkáte je na velkých událostech měst, sportovních aktivit i společenských akcích.

Nůžkové stany pro vás

Pořídit párty stany zvládnete z pohodlí online a zajistíte si tak optimální výběr podle svých představ. Každý stan je originální, může být doplněn o příslušenství, popřípadě potisk, čímž se vaše reklama ještě výrazně znásobí. Jsou-li stany na párty vaší srdeční záležitostí, investujte do kvalitních modelů. V praxi to znamená stabilní, pevná a odolná hliníková konstrukce s moderními osmiúhelníkovými profily. Oproti konkurenčním značkám jsou nůžkové párty stany jiné především v detailním zpracování. Obrovský důraz klade výrobce na perfektní dílenskou práci, což slibuje moderní vzhled a obrovskou plochu pro vaši reklamu. Stabilní konstrukci doplňuje nepromokavá střecha, která garantuje rychlé, ekonomicky výhodné a zcela netradiční zastřešení.

Pro jakou variantu se rozhodnete?

Na internetu najde všechny dostupné modelové varianty. Je tedy pouze na vás, zda vaši filozofii společnosti lépe vystihne tvar jehlanu, jež se hodí do letních měsíců díky otevřeným stěnám, popřípadě vsadíte na uzavřený stan. Ten se odlišuje od ostatních půdorysem pětiúhelníku a přitom má tvar kopule, což mu dodává punc jedinečnosti. Hodí se pro každou firmu, jež se chce odlišit a nechce působit tuctově či nudně.

Sdílet článek