Inzerce pracovních míst

Internet se stává také pomocníkem zaměstnavatelů – institucí, personálních agentur nebo soukromníků – kteří nabízejí pracovní příležitosti. Jak jinak oslovit velké množství potenciálních zájemců o práci než prostřednictvím internetových portálů s nabídkou pracovních míst? Dosah internetu je opravdu široký a během krátké chvilky dokáže oslovit spoustu těch, kteří se snaží najít nové zaměstnání. Obsáhlá nabídka i poptávka, aktuálnost, dostupnost a hlavně rychlost – to jsou nejdůležitější atributy hledání práce na internetu.

Jak funguje inzerce zdarma

Jednou z možností, jak si najít nové pracovníky, je využití inzertního portálu Práceunás.cz, který působí již od roku 2011. Má tedy dostatek zkušeností. Na rozdíl od stejně zaměřených portálů však svoje služby nabízí zcela zdarma. Za vložení inzerátu neplatíte žádné finance. Stačí se pouze zaregistrovat, to je vyplnit údaje o sobě včetně IČ a adresy, a můžete začít inzerovat. Doba vystavení inzerátu je celkem 30 dní, a to maximálně v 6 okresech, přičemž počet vystavených inzerátů na odlišné pracovní místo není omezeno.

Které inzeráty jsou vyloučeny z inzerce

I inzerce zdarma podléhá jistým pravidlům. V první řadě provozovatel serveru neručí za vložená data. Za ta ručí ten, kdo inzerát na web vystavil. Všechny inzeráty schvaluje administrátor. Z inzerce jsou vyloučeny nabídky práce z domova, soutěže, MLM apod.

Aktuální nabídka pracovních míst

Orientace na webu Práceunás.cz je velmi jednoduchá. Jako uchazeč o zaměstnání se budete orientovat dle jednotlivých krajů a jim příslušných krajských měst. Nabídka pracovních míst je rozlišena dokonce na obce. V sekci TOP zaměstnavatelé máte k dispozici seznam firem daného okresu. Hledáte práci například v okolí Brna, abyste nemuseli daleko dojíždět? Stačí jeden dva kliky na příslušné odkazy a ihned máte po ruce nabídku pracovních příležitostí v určené oblasti.

Sdílet článek