Kasičky pro předvánoční sbírky musí být kvalitní

Advent. Doba očekávání, adventních zpěvů při rorátech, světel v ulicích a na náměstích, ruchu, ale i klidu. Každý si může vybrat. Advent jsou čtyři týdny před Vánocemi, kdy bychom neměli myslet jen na sebe, doba těšení se a očekávání.

Naprostá většina Čechů není věřícími a advent pro ně tak nemá křesťanský význam přípravy na příchod spasitele. Ale zejména v posledních letech je to přesto pro hodně lidí čas zklidnění, čas na setkávání s blízkými lidmi a také čas konat dobré skutky.

Adventní doba tak je nejen obdobím, kdy se intenzivně připravujeme na nastávající vánoční svátky, nakupujeme dárky, pečeme cukroví, uklízíme a zdobíme své domovy, ale také dobou, kdy se konají nejrůznější akce, adventní trhy, koncerty, či divadelní představení.

plastové kasičky na zámek

A velká část z nich je také charitativních, například populární dobročinné bazary zaštítěné známými osobnostmi.

Sbírky na nejrůznější dobročinné účely ale v době adventu probíhají i na veřejných místech, ve školách, na kulturních akcích, v obchodech, kostelech a na dalších místech.

I když i v České republice se pomalu a jistě pravidelné přispívání na dobročinné projekty stává součástí běžnou praxí mnoha lidí, právě předvánoční čas otevírá srdce a peněženky ještě více.

Pomáhá se dětem i seniorům, samoživitelkám, handicapovaným, nemocným i sociálně potřebným.

Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak peníze může nezisková organizace, škola, sportovní klub, či jiný pořadatel veřejné sbírky získat, je kontaktní oslovení veřejnosti za pomoci dobrovolníků vybírajících peníze v hotovosti.

Dobrovolníci ale potřebují kvalitní kasičky, které jsou v souladu se zákonem řádně označeny a zapečetěny na obecním úřadě. K tomu se ale nehodí dětské kasičky z hračkářství, ale speciální plastové pokladničky určené na veřejné sbírky. A právě takové kasičky vám nabízíme na stránkách www.plexikasicka.cz.

www.plexikasicka.cz

Vybrat si tak u nás můžete sbírkové kasičky v podobě hranolu, válce, kostky, nebo domečku. Kasičky v podobě válce znáte třeba z populární tříkrálové sbírky, kdy do nich koledníci v kostýmech Tří králů sbírají peníze pro Charitu.

Kasičky mohou být hladké i zdobené gravírováním dle přání objednatele. I kasička samotná může ke sbírce přilákat pozornost, a proto byste jejími výběru měli věnovat pozornost.

Pokud peníze sbíráte třeba ve svém obchodě či kavárně, kdy řada lidí ráda obětuje drobné, nebo i bankovky a dá je na charitativní sbírku, potřebujete kvalitní plastové kasičky na zámek.

Právě pro takové sbírky jsou ideální kasičky ve tvaru domečku. Ať už se rozhodnete pomáhat aktivně vlastní sbírkou, nabídnete svou provozovnu nějakému většímu projektu, nebo se vydáte do ulic s kasičkou jako dobrovolník, přejeme vám, abyste měli kasičky co nejplnější a aby vybrané peníze pomohly co největšímu počtu lidí, kteří pomoc potřebují. Krásné Vánoce.

Sdílet článek