Rekonstrukci proveďte zcela v klidu

Neukradne mi někdo materiál přímo na staveništi? Jak se dostanu až do druhého patra, kde potřebuji také udělat opravy? Podobné otázky se vyrojí, když se nezabýváte stavebními pracemi pravidelně, ale přesto chcete zvládnout vše naplánované vlastními silami.

Půjčovna lešení vám zajistí klid při práci ve výškách

Skutečně nemá cenu vše kupovat, když to využijete pouze na omezenou dobu. Těžko si vystačíte s žebříkem při výškových pracích, to byste skutečně hodně riskovali a nezajistili si potřebnou bezpečnost. V podobných případech vám bude vyhovovat lehké pojízdné lešení, které se velice snadno přemisťuje z místa na místo. Například provedete nezbytné opravy na rodinném domě a posléze si vzpomenete, že na chalupě byste ho rovněž využili. V nabídce objevíte sestavy s výbornou kvalitou, kterým nechybí důležité bezpečnostní prvky, jako například stabilizátory, zarážky podlahových prvků a zabudované žebříky. Mobilní hliníkové věže umožňují montáž až do osmnácti metrů do výšky bez ukotvení.

Všestranný systém bednění umí vytvořit dokonalý povrch betonu s ohledem na přísné normy. Aplikuje se na bednění stěn s konstantní i proměnlivou tloušťkou. Dále na sloupy, pilíře, kruhové konstrukce, jímky, základy, šachty. Vzájemné spojení panelů zvládne klínová spojka, která je současně srovná a uzamkne.

Bezproblémový průběh různých aktivit

Stane se, že potřebujete označit hranice své stavby, aby vám sem nelezl nikdo cizí. Stačí využít mobilní oplocení, které postavíte během chvíle. Žárově pozinkovaný plot se velice snadno přemisťuje, ale zároveň mu nechybí dobrá kvalita a dlouhodobá životnost. Jakmile skončíte s rekonstrukcemi, můžete ho využívat i na ohraničení dočasných skladů, sportovních a kulturních akcí apod. V dodávce obdržíte plné dílce, patky, záslepky trubek, plotové spojky, části ze svařované sítě a plotovou branku.

Sdílet článek