Malování na tělo ozvláštní váš společný večer

Co by lidé neudělali pro trochu romantiky? Všichni dávno znají některé způsoby, jak si ozvláštnit speciální večery se svými milovanými. Někdy však pomůže nová inspirace na smyslné erotické hrátky.

Tak trochu jiná oslava lásky

Výročí svatby, oslava několika let ve společném vztahu nebo snad jen touha udělat své lásce radost? Společné chvilky jsou ty nejkrásnější, když je navíc zpestříte něčím zcela nevšedním. Večer může začít romantickou procházkou, večeří a debatováním o společné budoucnosti. Jakmile se ocitnete spolu o samotě v místnosti a přijdou na řadu intimní hrátky, přiřaďte k předehře a mazlení malování na tělo. Kouzla dotyků nikdy nezevšední, dokonce umí připravit pořádné vzrušení. Pohrajte si jako ještě nikdy dříve, k tomu vám pomůže jedinečná slíbatelná barva na kůži. Už se těšíte na spoustu pusinek na svém těle, nebo se naopak těšíte, až se vy stanete tím líbaným jedincem? Pochopitelně vám střídání nikdo nezakazuje, dostanete ho příkazem!

Hrátky s lahodnou příchutí

Představte si, že vás někdo pomaluje příchutí jahodového suflé. Nemusí malovat jen obrázky, ale třeba budete hádat, co právě napsal za krátký vzkaz na vaše záda. Byla by škoda vše jednoduše smazat navlhčeným ručníkem, protože nejde o žádnou křídu na tabuli. Jedlá barva se postará, aby se uspokojily vaše chuťové pohárky. Zároveň svého milého dokonale rozvášníte, protože jazyk na těle dokáže divy.

 Sada pro erotické malování na tělo je doplněna o směs feromonů a afrodiziak, proto je zvyšující se touha zaručena. Prostřídat můžete hned několik příchutí, je to zcela na vás, která vám právě nyní přijde jako nejvhodnější. Jednou může jít o vanilkový krém, podruhé o čokoládu, jindy o divokou malinu nebo jahody se šampaňským. Neodoláte ani karamelovému inkoustu, kterým napíšete třeba své tajné přání perem rovnou na pokožku.

Sdílet článek