Překlady Brno

V osobním i soukromém životě existuje spousta okamžiků, kdy je potřeba přeložit nějaký důležitý dokument do cizího jazyka. Pokud si netroufáte nebo nemáte čas, obraťte se na odborníky z Express překlady.cz

Překlady bez kompromisů

Nabídka překladů v Brně je poměrně pestrá, ale před výběrem dodavatele byste měli zohlednit vše, co od kvalitní služby očekáváte:

· Potřebujete profesionální překlad textu?

· Je váš text natolik odborný, že vyžaduje speciální znalosti terminologie?

· Nechcete kvůli tomu nikam chodit ani nic složitě vyřizovat?

· Chcete dopředu přesně vědět, kolik vás překlad bude stát?

· Tlačí vás čas a potřebovali byste překlad expresně?

· Potřebujete překlad soudně ověřit?

Nemusíte dělat žádné kompromisy. Všechny tyto výhody máte pod jednou střechou. Virtuální. Online překladatelská agentura Express překlady totiž poskytuje nadčasový překladatelský systém, díky kterému můžete v Brně získat precizní expresní překlad vysoce odborných textů již během několika hodin a to z pohodlí vašeho domova.

Služby 365 dní v roce ve 32 jazycích

Jsme schopni zpracovat běžné, vysoce odborné i úřední překlady a to ve 32 různých jazycích. V našem týmu je 90 překladatelů, včetně rodilých mluvčích, díky kterým můžeme poskytovat expresní dodání kvalitních textů 365 dní v roce napříč všemi obory.

Můžeme pro vás zpracovat:

· Překlady manuálů a technické dokumentace

· Překlady smluv a obchodní korespondence

· Překlady propagačních materiálů a brožur

· Lokalizace webů

· Překlady odborných a akademických textů

· Překlady uměleckých děl

· Soudně ověřené překlady

· Jazykové korektury a spousty dalších textů

Expresně a z pohodlí domova

Doménou naší online agentury je, kromě kvality, také rychlost a pohodlnost, s jakou si překlad vyřídíte. Na webových stránkách si můžete v poptávkovém formuláři nezávazně vyplnit parametry překladu včetně samotného textu. Do hodiny od nás obdržíte cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení této ceny z vaší strany se překladatel ihned pouští do práce, aby mohla být práce včas hotová. Na dodržování termínů si zakládáme.

Přizpůsobíme se vašim požadavkům

Rádi se budeme věnovat vašim individuálním požadavkům na překlad. Máte-li nestandardní text či urgentní poptávku, ozvěte se na náš email či telefon a jistě společně vymyslíme řešení. Pokud máte konkrétní představy o budoucím textu, můžete přes váš klientský profil přímo komunikovat se svým překladatelem a upřesnit detail zakázky.

Garance spokojenosti

Pro zvýšení kvality textu nabízíme v případě zájmu službu korektury vyhotoveného překladu pomocí druhého překladatele. Do 14 dnů od vyhotovení překladu poskytujeme dodatečné úpravy přeloženého textu zdarma.

Sdílet článek