Reflexní prvky zvýší vaši bezpečnost

Již několik let platí zákon pro chodce o silničním provozu, že je nutné nosit reflexní prvky při snížené viditelnosti. Motoristé vás pak na komunikacích dostatečně dobře uvidí, čímž se sníží nehodovost. Chystáte-li se chodit v mlze, ve tmě a za soumraku, nezapomeňte na reflexní pásky nebo jiné prvky.

Ochrana pro vaše děti

Nejvíce se člověk snaží chránit své děti. Každý má své povinnosti, kam patří i škola. Od jistého věku je rodiče pouští sami do školy, když bydlí nedaleko. Jenže neštěstí se přihodí, i když děti projdou jen několika málo ulicemi. Zimní období vyžaduje zvýšenou opatrnost, protože ráno je tma a během dne často nemilé šero. Řidiči snadno přehlédnou i dítě, které právě přechází na přechodu. Zvýšené riziko se objevuje s nefungujícími semafory či s úplně chybějícími v tomto úseku. Předcházet nebezpečí se vyplatí. Reflexní vesty od Altima.cz seženete v různém provedení, bez či s potiskem. Provedení je buď klasické se zapínáním vepředu, se zapínáním na boku, nebo jde o navlékací typ přes hlavu. Obáváte se, že ji dítě odmítne obléknout? Vyberte jim roztomilé motivy, kterým jen tak neodolají. Dětská výstražná vesta s vysokou viditelností může být ozdobena kočičkou, včelkou, modrým či růžovým zajícem, medvídkem s jahodou, pejskem s červeným srdcem, medvídkem s modrým měsícem a mnohými jinými roztomilými obrázky.

Kvalita znamená větší bezpečí

Déšť, šero, mizerná viditelnost – to nás často trápí, ale procházky nelze jen tak zrušit. Pokud preferujete levné výrobky, potom se nedivte, že vám pár ušetřených korun výrazně sníží viditelnost. Na Altima.cz se přesvědčíte, že test reflexních pásek ukázal na velice kvalitní výrobky, kdy je svítivost až šedesátkrát vyšší v porovnání s nekvalitními produkty. Za větší jistotu rozhodně stojí si pořídit reflexní bezpečnostní doplňky, které splňují evropské normy.

Sdílet článek