Reklamní oděvy pro obchodní partnery

 

Každý rok si kladou všichni podnikatelé stejnou otázku. Jakými dárky letos obdarují své obchodní partnery? Není ten kalendář už příliš nudný? Chtějí zaměstnanci skutečně propisku s potiskem? Tyto i další otázky vyřeší návštěva velkoobchodu s textilem. Značka Xfer patří k lídrům ve svém oboru a dokazují to již více než patnáct let své existence. Za tu dobu si vytvořili velmi silné a stabilní portfolio zákazníků, mezi něž se nyní můžete i přidat i vy!

Synonymum reklamního tisku

Společnost Xfer funguje již více než dvacet let a řadí se k předním výrobcům reklamního textilu. Jméno Xfer symbolizuje reklamní trička, mikiny, polokošile, kšiltovky i další doplňky. Jejich tisk je vysoce kvalitní, odolný a v neposlední řadě žádaný. Firma pracuje s prémiovými materiály, nabízí slušnou cenu a umí překvapit rychlým zpracováním i špičkovým potiskem, který vydrží. Kromě firemního oblečení, jímž rozhodně potěšíte své zaměstnance, si můžete nechat potisknout i volnočasovou módu či pracovní oblečení vyznačující se vysokou odolností. Na stránkách https://www.xfer.cz najdete též informace o potiscích a výšivkách. Výsledná cena se vždy odvíjí od počtu kusů, druhu zboží, jeho složení, barvy, velikosti loga či sloganu a umístění. Potisky i výšivky jsou aplikovány ve vysoké kvalitě, přičemž je garantován odborný přístup i pomoc. Xfer si klade za cíl plnit stanovené termíny a individuálně balit hotové produkty do sáčků. V případě výšivky se nemusíte bát oslovit je v momentě, kdy chcete stávající výšivky nechat přešít dle individuálního designu.

Navštivte vzorkovku a vyberte si

Jste-li z Brna, popřípadě sem máte cestu, zavítejte také do kamenné vzorkovny, kde si můžete nabízené produkty osahat a vyzkoušet. Překvapí vás široký výběr velikostí, čímž uspokojíte i korpulentnější typy postav a stejně tak útlé typy. Buďte letos originální a vsaďte na potisky, díky nimž si uděláte lepší reklamu, potěšíte obchodní partnery a vaši zaměstnanci si budou vážit loajality.

Sdílet článek