S počítačem v denním kontaktu

Umíte pracovat s počítačem? Orientujete se ve všech těch tabulkách, ikonách a funkcích? Pokud ano, někteří vám budou tiše závidět a jiní gratulovat. Najdou se ale tací, kteří rozumí pojmu počítač, umí jej zapnout, vypnout, a tím jejich pochopení moderní technologie končí.

Sami víte, že každý zaměstnavatel v dnešní době upřednostní zaměstnance, který má k práci s počítačem kladný vztah a jisté zkušenosti s běžně využívanými programy. K těm bezesporu patří internetový prohlížeč, Microsoft Word a Excel. Znalost internetu a aplikace MS Word většině uživatelů nepůsobí velké potíže.

MS Excel – buďte o krok dále

Microsoft Excel je tabulkový procesor určený nejen pro operační systém Microsoft Windows. Naučíte-li se jej používat, získáte nástroj, který vám umožní vytvářet přehledné tabulkygrafy, zpracovávat rozličná data několika stisky tlačítka myši. Stačí jen znát funkce tohoto programu, a pak už objevujete nové možnosti práce na PC. Zní to jednoduše, ale ve skutečnosti je zapotřebí pochopit, jak tento systém funguje. Existuje řada nástrojů a triků, které šetří váš čas a usnadní výsledky práce. Příjemně vás překvapí, s čím vším vám může pomoci. Tento software je logický, praktický, důkladný a přesný.

S pomocí snadno a rychle

Rozhodnete-li se ponořit do studia programu MS Excel sami, rozhodně budete mít radost, když něčemu porozumíte a podaří se vám vytvořit třeba graf do vaší bakalářské práce nebo ucelené tabulky v práci. Věřte však, že s pomocí se vám bude dařit mnohem lépe a hlavně rychleji. V kurzu máte možnost zeptat se na cokoli, co vás zajímá. Odborníci vás zasvětí do práce s Excel sešitem, základními i pokročilými vzorci či funkcemi všeho druhu. Naučíte se vytvořit dokonalý graf se všemi popisky, křivkami a barvami. Budete mít sami ze sebe radost a do životopisu si doplníte tolik potřebný a žádaný předpoklad pro přijetí do nové práce nebo zvýšení stávajícího platu.

Sdílet článek