Svatba na jižní Moravě

Svatba bývá událostí roku. Pro budoucí novomanžele je to jeden z jejich nejkrásnějších dnů. Zdobí-li váš prst zásnubní prsten, už možná začínáte pomalu plánovat, jak by váš svatební den měl vypadat. Jestliže nechcete běžnou svatbu na radnici, ale ve vašich představách hraje důležitou roli krajina, pak se vám naskýtá spousta možností. Máte-li ale rádi sluncem zalitou krajinu s vinohrady, pak svatební místa jižní Morava nabízí v dostatečném množství. Stačí si jen prohlédnout nabídku jednotlivých restaurací.

Krása Pálavy se promítne i do vašeho svatebního dne

Ivaň je v moravská vinařská obec. Nachází se nedaleko vodní nádrže Pasohlávky a chráněné oblasti Pálava. Krásná příroda a prostředí vinohradů ji předurčují k tomu, aby se stala cílovým místem pro uspořádání oslav výročí či svatby. Ostatně stačí navštívit například Vinařský dvůr na faře, abyste propadli kouzlu tohoto kraje. Jeho areál zahrnuje mimo jiné také zrekonstruovaný vinný sklep, starý přes 200 let. Genius loci tohoto místa se zákonitě promítne také do vašeho svatebního dne. Příjemné prostředí ve dvoře historické barokní fary nabízí prostor až pro 100 hostů, kteří budou slavit váš významný den společně s vámi.

Svatba na jižní Moravě

Pokud si netroufáte sami se pustit do organizace svatby, obraťte se na profesionály ve Vinařském dvoře na faře. Přívětivá atmosféra tohoto prostředí se přenese i na vás a své „ano“ si řeknete v klidu, bez stresu i starostí. Vinařský dvůr na faře se rád postará o to, aby vaše svatba jižní Morava byla přesně podle vašich přestav. Dvůr nabízí individuální přístup i službu svatební manažerky. Pro novomanžele má přichystaný svatební pokoj. Společně s vámi Vinařský dvůr naplánuje váš svatební den do posledního puntíku, a to včetně menu, degustace vín, dopravy a ubytování hostů.

Vinařský dvůr na faře se specializuje nejen na oslavy svateb či významných výročí, ale nabízí také možnost konání firemních akcí. Jeho prostředí je tu pro každého, komu učarovala krása vinohradů.

Sdílet článek